Bendrabučiai

Bendrabučių reikalų komitetas – 12-kos Universiteto bendrabučių bendruomenę jungiantis valdymo organas KTU studentų atstovybėje, pakeitęs anksčiau buvusią Bendrabučių Tarybą. Šis komitetas atstovauja bendrabučių gyventojų interesus, padeda spręsti iškilusias problemas bei rūpinasi, kad bendrabutis būtų lyg antri namai. Kiekvieno bendrabučio koordinatoriaus tikslas ne tik ugdyti bendruomeniškumą, bet ir būti studentų balsu, nešančiu vieningą gyventojų nuomonę.

Visi KTU bendrabučiai įsikūrę studentų miestelyje ar netoli jo. Daugelyje jų įrengtos mokymosi, laisvalaikio erdvės, savitarnos skalbyklos, bevielis internetas. Norint daugiau sužinoti apie bendrabučius, apgyvendinimą ar rezervaciją apsilankykite https://bendrabuciai.ktu.edu/.

Tadas Semionovas

KTU SA Bendrabučių reikalų koordinatorius

tel. +370 613 30 290
e. p. tadas.semionovas@ktusa.lt

Bendrabučių administracijos kontaktai

Pareigos Asmuo El. paštas
2, 3, 4 bendrabučių valdytoja Reda Muliuolytė reda.muliuolyte@ktu.lt
5, 7, 8 bendrabučių valdytoja Odeta Bulotienė odeta.bulotiene@ktu.lt
10, 11, 16 bendrabučių valdytoja Kristina Klimova kristina.klimova@ktu.lt
13, 14, 15 bendrabučių valdytoja, administratorė Irena Šadzevičiūtė-Skupskienė irena.sadzeviciute@ktu.lt
Studentų apgyvendinimo centro vadovė Indrė Karbauskienė indre.karbauskiene@ktu.lt
Studentų reikalų departamento direktorė Kristina Skučienė kristina.skuciene@ktu.lt
Turto administravimo direktorius Gediminas Kasilauskas gediminas.kasilauskas@ktu.lt

Bendrabučių koordinatorių kontaktai

Bendrabutis Pirmininkas Tel. nr. El. paštas
2 Karolina Reikertaitė +370 641 26 347 karolina.reikertaite@ktu.edu
3 Evelina Idzelytė +370 673 70 170 evelina.idzelyte@ktu.edu
4 Tautvilė Bartkutė +370 600 40 295 tautvile.bartkute@ktu.edu
5 Sasank Dhara +370 638 17 365 sasank.dhara@ktu.edu
7 Philip Roshan Charuvil +370 633 69 037 philip.charuvil@ktu.edu
8 Irmantė Gudomskaitė +370 647 28 915 irmante.gudomskaite@ktu.edu
11 Dovilė Pupeikytė +370 623 70 900 dovile.pupeikyte@ktu.edu
13 Iveta Rutkauskaitė +370 689 56 547 iveta.rutkauskaite@ktu.edu
14 Matas Latvėnas +370 603 02 163 matas.latvenas@ktu.edu
15 Karolis Girdenis +370 624 93 611 karolis.girdenis@ktu.edu
16 Dominykas Jankauskas +370 672 60 482 dominykas.jankauskas@ktu.edu